O kabaretu Červená 3ka

Až k Vám přivezeme kabaret a přeneseme Vás do šantánů, putyk, kaváren nebo do honosných sálů - tedy do různých období a žánrů od 30. let 20. století po dnešek. V ucelených programech Vám připravíme nezapomenutelný večer, nebo Vám v těch nejlepších vybraných skečích zpestříme vaší akci, firemní párty či večírek.

V písničkách a scénkách třeba peskujeme korupci, parodujeme nechvalně známé prodejní akce, utahujeme si z volné výchovy, nebo karikujeme přístup lehkých děvčat do kterých se obratem zase zakoukáme. To vše je provázeno neotřelým průvodním slovem a protkáno dalšími čísly. Uvidíte profesinální umělce mnoha oborů od herců, zpěváků, hudebníků, kouzelníků až po tanečníky a mimy.

Už více více jak 16 let

Kabaret Červená 3ku jsme založili v roce 2005 jako pokračování uskupení Kabretiéři (od r.1998). Vycházíme z postupů tzv. "malých forem" (obdobně jako divadlo Semafor), jsme tedy zároveň hudební skupinou, divadlem i taneční jednotkou.

Jako základní stavební kameny našich autorských programů používáme nadsázku, ironii a satiru, které se promítají do vlastní tvorby. Při svých vystoupeních si ojedinělým způsobem pohráváme s okamžitou atmosférou, která umožňuje divákům zapomenout na starosti všedního dne. Nebojíme se mísit "vysoké" umění s "přízemním", nic lidského nám zkrátka není cizí.

Věříme, že se pobavíte, trochu zamyslíte, možná popláčete, ale každopádně odejdete mile zasaženi!

Kde nás můžete vidět?

Kabaret Červená 3ka vystupuje nejen na divadelních i hudebních festivalech po celé republice, ale nejvíce kabaretů odehrál v pražských klubech a divadelních sálech. Své pořady dále připravil na míru pro velké množství firmeních i soukromých společenských příležitostí. (viz výběr z referencí).

'V listopadu 2006 jsme v pražské Redutě pokřtili debutové CD "Recese z deprese v kostce", kmotrem mu byl herec Jiří Lábus. Z dalších slavných jmen naše pořady svou účastí poctili například panové Jiří Suchý, Josef Zíma, Petr Vondráček aj.’

Hosté našich pořadů

 1. Jiří Suchý
 2. Jiří Lábus
 3. Josef Zíma
 4. Miloš Dvořáček
 5. Jana Rychterová
 6. Martin Sochor
 7. Dita Hořínková
 8. Petr Vondráček
 9. Kateřina Hrachovcová
 10. Taneční studio Zig-Zag
 11. Radka Tesárková
 12. Zorita Azrak
 13. Magister Kelly
 14. Z Abu Dabu Baby (orientální tance)
 15. Kamila Sedlárová
 16. dudák Miloš Černý

  a další...

děkujeme...

mim Martin Sochor Magistr Kelly ziz-zag Radka Tesárková

Kabaret je to, co si každý pod tímto pojmem představuje...
...rozmanitost umocňuje sílu zážitku!

...něco navíc? Ano, právě o to něco navíc jde odjakživa tvůrcům kabaretu především!

Prisma a NetBroker, s.r.o.   Flamistrop s.r.o

Designed by © Jiří Šťovíček 2014